Pozvánka na školení trenérů Shuttle Time

Vážení předsedové oblastí, trenéři,
zasíláme pozvánku na školení lektorů projektu Badminton World Federation – Shuttle Time.
Bylo by vhodné, aby každá oblast měla do budoucna minimálně jednoho vyškoleného lektora a byla do projektu aktivně zapojena, vzhledem k možnosti využití dotace Badminton Europe na tato školení.

Světová badmintonová federace (BWF) od roku 2012 realizuje projekt s názvem Shuttle Time (Začni s badmintonem), který je určený učitelům tělesné výchovy.
Velkou výhodou ČBaS je, že Mgr.Martina Bernaciková je certifikovaným trenérem Badminton Europe a může provádět školení lektorů v ČR. Vyškolení lektoři Shuttle Timu pak mohou provádět školení učitelů přímo pro učitele TV.

Cílem programu je udělat z badmintonu jeden z nejpopulárnějších sportů na školách. Program je sestaven tak, aby pomáhal učitelům rozvíjet jejich zručnosti, vědomosti a sebedůvěru při plánovaní a realizaci bezpečných a zábavných hodin badmintonu. Projekt nemá za úlohu vyškolit učitele na badmintonové trenéry, ale ukázat jim, jak badminton na školách učit.
Několik školení pro učitele již v ČR proběhlo s velkým ohlasem a nadšením učitelů, zájem o badminton a především o přidané materiály je značný.
Pro naše účely jsou materiály prozatím dostupné i ke stažení ve slovenštině na www.bedminton.sk včetně instruktážních videí.

Děkujeme za přeposlání vhodným kandidátům a těšíme se na hojnou účast

S pozdravem

Mgr. Markéta Osičková
sekretariát ČBaS