B.O. CHANCE HOSTÍ POPRVÉ EXTRALIGU

Dovolujeme si všechny příznivce badmintonu nejen z Ostravy pozvat na druhé kolo extraligy.
ODDÍL B.O. CHANCE OSTRAVA HOSTÍ POPRVÉ VE SVÉ HISTORII EXTRALIGU SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV V BADMINTONU.
V neděli 30.10.2022 se bude hrát v Ostravě extraliga smíšených družstev. Chceme Vás tímto všechny pozvat… přijďte se podívat!
Máme se na co těšit, v ostravské hale RIDERA na nás čekají české i evropské badmintonové hvězdy a bude to stát za to.
B.O. Chance Ostrava startuje v extralize poprvé a bude se opírat především o výkony šestinásobné mistryně ČR ve dvouhře žen naší Terezy Švábíkové, vynikající bulharské hráčky Maryi Mitsove, finského medailisty z loňského ME Kalle Koljonena, rakouského špičkového hráče Collinse Valentina Filimona a nám všem již dobré známé z minulých sezón z oblastní soutěže družstev dánské přátele Pedera Soevndala, Sebastiana Nielsena a Oskara Klausholma, které doplní Anna Klausholm – juniorská reprezentantka Dánska, Benedicte Meedom a Rubin Garcia – juniorský reprezentant Španělska.
Z našich oddílových hráčů máme na soupisce uvedené Vojtu Matuše, Jáchyma Šimka, Marušku Růžičkovou, Valérii Žurkovou a Miu Moravcovou .

Pro náš oddíl historicky první zápas extraligy smíšených družstev v badmintonu se koná 30.10. od 13 hodin v areálu Ridera sport na Závodní ulici v Ostravě Vítkovicích.
Přijďte se podívat, jak se hraje badminton na evropské úrovni.
V neděli přijíždí jako soupeř brněnský BADMINTON FSpS MU.
A na koho se můžete těšit v dresu soupeře?
Na soupisce mají uvedeného bulharského hráče Ruseva, Dána Jepe Brunna, Srba Luku Miliče, Poláka Milosze Bochata, a vedle kmenových českých hráčů se můžete ještě těšit na Irinu Andersen z Dánska nebo Slovenku Katarinu Vargovou. Takže pokud týmy přijedou aspoň částečně v nejsilnějších sestavách…máme se opravdu na co těšit.
Takže 30.10. na Rideře od 13 hodin! Těšíme se na Vás! Vstupné je zdarma!

Marek Švábík za B.O.Chance Ostrava