Olympijské festivaly – Exkluzivní nabídka olympijského oblečení značky ALPINE PRO

Na základě prezentace a účasti badmintonu na Olympijském festivalu 2021 jsme byli ČOV osloveni s exklusivní nabídkou Olympijského oblečení ALPINE PRO.

ČOV ve spolupráci s jejich dlouholetým partnerem ALPINE PRO vytvořili speciální nabídku pro sportovní svazy, za opravdu výhodných podmínek, kdy jsou ceny až o 60% nižší než v obchodech. Výbornou zprávou je, že nabídku můžeme postoupit i našim klubům/oddílům. Dalším benefitem je možnost potisku oblečení logem klubu/oddílu, který je již zahrnutý v ceně.

Nabízíme klubům možnost objednání a zakoupení Olympijského oblečení. V nabídce je: dámské i pánské triko, mikina, bunda, batůžek na šňůrky, nákrčník a kšiltovka, vše z olympijské kolekce speciálně připravené pro účely Olympijských festivalů. Klub si může vybrat i jednotlivé položky s potiskem/nebo bez.

Ceny i celou kolekci si můžete prohlédnout v příloze, kde najdete plno užitečných informací, tak abychom předešli nejčastějším dotazům.

Pokud nabídka některý z klubů zaujme, prosím o zaslání objednávky a potřebných údajů co nejdříve. Termín pro objednání platí do 23. dubna 2021.

Svaz objednávky zkompletuje a zašle společnosti ALPINE PRO, protože nemohou z administrativních a kapacitních důvodů vyřizovat objednávky klubů jednotlivě. Svaz bude fungovat pouze jako administrativní zprostředkovatel.

Níže jsou odkazy na formulář objednávky, kterou v případě zájmu klub vyplní a zašle na:

Kontaktní mail: sladka@czechbadminton.cz

Mob: 775 661 313

 

Dodávka i fakturace pak proběhne přímo na kontakty uvedené v objednávce.

Nabídka oblečení.

Objednávkový formulář.