Archív značky ‘výsledky’

Oficiální výsledky 1. kola 2. ligy dospělých, tabulky skupin po 1. kole

Pondělí, Listopad 12th, 2018

Oficiální výsledky 1. kola 2. ligy dospělých, tabulky skupin po 1. kole.

Zápisy z 1. kola 2. ligy dospělých a propozice 2. kola

Neděle, Listopad 11th, 2018

Zápisy z 1. kola 2. ligy dospělých (Kopřivnice 10. 11. 2018) a propozice 2. kola opět v Kopřivnici 1. 12. 2018.

Propozice na GPC a GPD dospělých – Olomouc 6.10.2018

Pondělí, Říjen 8th, 2018

Propozice na GPC a GPD dospělých – Olomouc 6.10.2018.

Výsledky turnaje.

Výsledky – Klimkovický Plácal 2018 – GPE/50 U11 – Klimkovice 28.9.2018

Úterý, Říjen 2nd, 2018

Výsledky – Klimkovický Plácal 2018 – GPE/50 U11 – Klimkovice 28.9.2018.

Výsledky druhého kola žáků

Pondělí, Červen 11th, 2018

Výsledky druhého kola žáků.

Výsledky GPC U19 Orlová 2.6.2018

Pondělí, Červen 11th, 2018

Výsledky GPC U19 Orlová 2.6.2018.

Výsledky GPC U15 – Opava 20.5.2018

Pondělí, Květen 21st, 2018

Výsledky GPC U15 – Opava 20.5.2018.

Výsledky GPC U17 – Orlová 5.5.2018

Středa, Květen 9th, 2018

Výsledky GPC U17 – Orlová 5.5.2018.

Výsledky GPC dospělých – Olomouc 6.5.2018

Úterý, Květen 8th, 2018

Výsledky GPC dospělých – Olomouc 6.5.2018.

Severní Morava vítězí ve 30. ročníku Českokrumlovského poháru dětí do 13 let

Pondělí, Duben 30th, 2018

Jubilejní 30. Ročník regionálních výběru U 13 – Českokrumlovský pohár suverénně ovládl tým dětí Severní Moravy.

Naši oblast reprezentovali pod vedením trenérů Jiříků Pavelky a Vašátka (dle pořadí na soupisce) Marek Waliszewski (Sportmetalurg Ostrava), Jan Ptáček (TJ Sokol Klimkovice), Jan Frýdek (Akademie Olomouc), Vojtěch Matuš (B.O. Chance), Kateřina Osladilová (TJ Sokol Klimkovice), Lucie Skařupová (SK Badminton Přerov), Adéla Špačková (BK Kopřivnice), Petra Benišová (BK Kopřivnice).

V základní skupině jsme postupně porazili výběr Severních Čech 6:1 a výběr Českého Krumlova 7:0. Ve vyřazovacím pavouku jsme jako první nasazený tým nastoupili přímo v semifinále na vítěze utkání Středních Čech a Jižní Moravy. V něm jsme pak přehráli Jižní Moravu 6:1. Ve finále jsme nastoupili proti loňskému vítězi – výběru Východních Čech, který jsme přehráli suverénně 7:0 a získali tak jubilejní vítězství. Poděkování patří všem dětem týmu, kteří byli dobrá parta.

Výsledky

Diplom