Archív značky ‘družstva dospělých’

Propozice na 5. kolo 1. ligy dospělých (skupina východ) – Klimkovice 18. 3. 2017

Středa, Březen 1st, 2017

Propozice na 5. kolo 1. ligy dospělých (skupina východ) – Klimkovice 18. 3. 2017

Výsledky 2. ligy družstev dospělých

Neděle, Únor 26th, 2017

Družstvo TJ Orlová-Lutyně si vybojovalo právo účasti v kvalifikaci o postup
do 1. celostátní ligy smíšených družstev dospělých. Gratulujeme.

Zápisy a verifikované výsledky finálového kola družstev.

Výsledky 3. kola 2. ligy dospělých, zápisy a pavouk finálového kola

Pondělí, Leden 23rd, 2017

Výsledky 3. kola 2. ligy dospělých, zápisy z 3. kola a pavouk finálového kola.

Aktualizované soupisky před 3. kolem druhé ligy dospělých

Pátek, Leden 20th, 2017

Aktualizované soupisky před 3. kolem druhé ligy dospělých.

Propozice na 3. kolo 2. ligy dospělých – Opava 21. 1. 2017

Pondělí, Leden 9th, 2017

Propozice na 3. kolo 2. ligy dospělých – Opava 21. 1. 2017.

Výsledky prvního kola 2. ligy dospělých, propozice, soupisky

Čtvrtek, Prosinec 15th, 2016

Výsledky prvního kola 2. ligy dospělých.

Propozice na druhé kolo jsou vyvěšeny zde.

Aktualizované soupisky k 15.12.2016 jsou zde.

Propozice a pořadí zápasů II. liga dospělí – 17.12.2016 Kopřivnice

Čtvrtek, Listopad 10th, 2016

Propozice a pořadí zápasů II. liga dospělí – 17.12.2016 Kopřivnice

Soupisky pro 2. ligu dospělých

Neděle, Říjen 9th, 2016

Soupisky pro 2. ligu dospělých – 2016-17.

Následující hráči uvedení na soupiskách mají k 8.10.2016
prošlou licenci:

Václav Pasz (TJ Orlová-Lutyně)
Luděk Židek (BK Kopřivnice)
Richard Kožušník (BK Kopřivnice)
Dalibor Miklík (BK Kopřivnice)
Petr Hanusek (SK Badminton Bohumín)
Petr Štabla (SK Badminton Bohumín)
Ivan Návrata (SK Badminton Bohumín)
Zbyněk Kališ (SK Badminton Bohumín)
Vladimír Kališ (SK Badminton Bohumín)
Daniel Gamrot (SK Badminton Bohumín)
Martina Wybraniecová (SK Badminton Bohumín)
Denisa Ševčíková (SK Badminton Bohumín)
Pavla Stoklasová (SK Badminton Bohumín)
Helena Polášková (SK Badminton Bohumín)
Zuzana Mertová (SK Badminton Bohumín)
Jaroslav Zázvorka (SK Badminton Bohumín)
Radomír Wolek (SK Badminton Bohumín)
Luděk Wolek (SK Badminton Bohumín)

Navíc hráči Libor Gryc a Martina Polášková uvedení na soupisce družstva SK
Badminton Bohumín nemají licenci žádnou!

Hráči na soupiskách figurovat mohou. Nebudou-li však v den utkání mít v
systému ČBaS licenci platnou, jejich zápasy budou kontumovány.

U následujících hráčů nesouhlasí datum narození na soupisce s datem
narození uvedeným v systému licencí ČBaS:

Mojmír Krátký (TJ Sokol Klimkovice B)
Marek Socha (TJ Sokol Klimkovice C)
Zbyněk Kališ (SK Badminton Bohumín)
Helena Polášková (SK Badminton Bohumín)
Jakub Jaborský (SK Badminton Bohumín)

Vedoucí družstev provedou kontrolu data narození, uvedou v soulad a nahlásí
správné datum nejpozději do pátku 14.10.2016. V opačném případě budou tito
hráči vyškrtnuti ze soupisek.

Rozpis 2. ligy družstev dospělých pro sezónu 2016-17

Čtvrtek, Říjen 6th, 2016

Rozpis 2. ligy družstev dospělých pro sezónu 2016-17

Konečné výsledky 2. ligy dospělých 2015 – 2016

Pondělí, Březen 7th, 2016

Výsledky čtvrtého finálového kola 2. ligy dospělých, zápisy o utkáních a konečný pavouk playoff.