Pozvánka na Valnou hromadu SmBaS 2018

17.5.2018

Pozvánka na Valnou hromadu SmBaS 2018.

VALNÁ HROMADA SmBaS se uskuteční dne 11.6.2018 v sídle OV ČSTV v Ostravě, Vítkovická 3083/1, bývalá budova ČSAD – ÚAN, zasedací místnost, 6. patro v 15.30 hod.

Výzva TOP 20

16.5.2018

Informace o TOP 20 na vaše oddíly a kluby pracující s mládeží
V letošním roce odsouhlasil VV rozdělení prostředků mezi 20 nejlepších oddílů a klubů – TOP 20.
Podmínky a pravidla zůstávají stejná jako v loňském roce, detailní popis výzvy + tabulky.
Informace jsou také na webu ČBaS
https://czechbadminton.cz/article/top-20-vyzva-klubum-oddilum-ziskejte-prostredky-na-praci-s-mladezi

Termín pro zasílání žádostí je do 20. června 2018 na sekretariát ČBaS a v kopii na mar.osickova@gmail.com.

Letní badmintonový kemp Luďka Žídka – Pustějov 2018

10.5.2018

Letní badmintonový kemp Luďka Žídka – Pustějov 20. – 24.8. 2018.

Propozice a přihlášení na letní herní badmintonový kemp Luďka Židka v Pustějově.

Webové stránky kempu

Výsledky GPC U17 – Orlová 5.5.2018

9.5.2018

Výsledky GPC U17 – Orlová 5.5.2018.

Propozice na GPC U15 postupový – Opava 20.5.2018

9.5.2018

Propozice na GPC U15 postupový – Opava 20.5.2018.

Výsledky GPC dospělých – Olomouc 6.5.2018

8.5.2018

Výsledky GPC dospělých – Olomouc 6.5.2018.

Propozice na GPC dospělých – Olomouc 6.5.2018

5.5.2018

Propozice na GPC dospělých – Olomouc neděle 6.5.2018.

Odkaz na stránky turnaje.

Podmínky dotačního programu Podpora významných sportovních akcí v Moravskoslezském kraji a sportovní reprezentace Moravskoslezského kraje na mezinárodní úrovni v roce 2018 – 2. výzva

4.5.2018

Podmínky dotačního programu

Podpora významných sportovních akcí v Moravskoslezském kraji a sportovní reprezentace  Moravskoslezského kraje na mezinárodní úrovni v roce 2018 – 2. výzva

Severní Morava vítězí ve 30. ročníku Českokrumlovského poháru dětí do 13 let

30.4.2018

Jubilejní 30. Ročník regionálních výběru U 13 – Českokrumlovský pohár suverénně ovládl tým dětí Severní Moravy.

Naši oblast reprezentovali pod vedením trenérů Jiříků Pavelky a Vašátka (dle pořadí na soupisce) Marek Waliszewski (Sportmetalurg Ostrava), Jan Ptáček (TJ Sokol Klimkovice), Jan Frýdek (Akademie Olomouc), Vojtěch Matuš (B.O. Chance), Kateřina Osladilová (TJ Sokol Klimkovice), Lucie Skařupová (SK Badminton Přerov), Adéla Špačková (BK Kopřivnice), Petra Benišová (BK Kopřivnice).

V základní skupině jsme postupně porazili výběr Severních Čech 6:1 a výběr Českého Krumlova 7:0. Ve vyřazovacím pavouku jsme jako první nasazený tým nastoupili přímo v semifinále na vítěze utkání Středních Čech a Jižní Moravy. V něm jsme pak přehráli Jižní Moravu 6:1. Ve finále jsme nastoupili proti loňskému vítězi – výběru Východních Čech, který jsme přehráli suverénně 7:0 a získali tak jubilejní vítězství. Poděkování patří všem dětem týmu, kteří byli dobrá parta.

Výsledky

Diplom

Propozice na GPC U17 (postupový) – Orlová 5.5.2018

27.4.2018

Propozice na GPC U17 (postupový) – Orlová 5.5.2018.